Співпраця випускниці IМВ, а сьогодні CEO fintech компанії LeoGaming, акціонера транзакційного банку IBOX BANK Альони Шевцової з Інститутом міжнародних відносин триває два місяці. За такий короткий термін вдалось модернізувати та відкрити новий освітній простір та започаткувати студентську програму. 

"Рішенням наглядової ради MПС LEO та IBOX BANK ми закріпили річну програму підтримки талановитих студентів, яка передбачає як стипендіальні виплати, стажування та подальшу кар’єру в банку та фінансовій компанії. Для нас важливо, щоб решта з 73 комерційних банків теж наслідувала такий приклад, адже саме від колаборації бізнесу та освіти залежить як конкурентна перевага країни в цілому, так і бізнесклімат",  коментує Альона Шевцова.

Загальна вартість проєкту та сума інвестицій в ремонт та оснащення центру інтерактивного навчання склала понад 1,5 млн грн, без урахування власних коштів основного мецената Альони Шевцової.

В результаті модернізації звичайний комп’ютерний клас перетворився на надсучасний освітній простір, де студенти можуть не лише  опановувати актуальні знання та навички, а й вирішувати складні аналітичні завдання разом та презентувати результати. 

Сучасні комп'ютери, інтерактивний дисплей, що поєднує функції навчальної дошки, планшета й платформи для трансляцій та медіастудія на дві камери для проведення дистанційних конференцій й лекцій все це має надихати на створення нових проєктів та посилювати зв’язки освіти та практичного застосування знань. 

Модернізацію та оновлення освітнього простору підтримали Віктор Ющенко, третій Президент України, голова Наглядової ради міжнародної платіжної системи LEO; Петро Мельник, голова правління IBOX BANK; Володимир Бугров, ректор КНУ імені Тараса Шевченка; Валерій Копійка, директор Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса  Шевченка.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 33