Спостерігаючи за змінами ринку, коли привабливість інвестицій в ОВДП знизилася, відсотки за банківськими вкладами значно опустилися вниз, а вимоги до підприємств для отримання фінансування посилилися, виникла необхідність у нових фінансових інструментах для споживачів банківських послуг. ТАСКОМБАНК першим на ринку запропонував клієнтам використовувати корпоративні облігації, поєднуючи потреби клієнтів відразу кількох сегментів: бажання своїх вкладників отримувати більш високу прибутковість від інвестицій і необхідність бізнесу в кредитних ресурсах.

"Ми надаємо можливість клієнтам малого та середнього бізнесу випустити корпоративні облігації з метою залучення фінансування від наших вкладників. Досконально знаючи бізнес своїх клієнтів, їх звітність і фінансовий стан, ми можемо рекомендувати приватним інвесторам - своїм вкладникам - придбати корпоративні облігації цих компаній. ТАСКОМБАНК вже успішно запустив цей кейс з клієнтами сегментів Private banking і великого корпоративного бізнесу - всі залишилися задоволені, ми бачимо в цьому напрямку великі перспективи і починаємо великий проект з виходу продукту на зовнішній ринок, масштабуючи його і на інші бізнеси", — підкреслив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНК Олег Поляк.

Олег Поляк переконаний, що клієнти МСБ, які розвивають свій бізнес, використовуючи випуск корпоративних паперів, отримають можливість залучити фінансування без застави і складних процедур всередині банку, які зазвичай необхідно пройти для отримання стандартного кредиту.

"За нашими оцінками, в регіонах клієнти, представники МСБ, мають запит на фінансування, і ми плануємо пропонувати подібні альтернативні інструменти фінансування цим підприємцям. Ми бачимо майбутнє в розвитку МСБ і навіть, якщо клієнт розуміє, що його застава обмежена, фінансовий клас не дозволяє отримати фінансування в необхідному обсязі, ми готові пропонувати альтернативні інструменти", - повідомив Олег Поляк.

За словами банкіра, ТАСКОМБАНК поки що єдиний банк на ринку, який надає подібну послугу в такому форматі. Випуск корпоративних облігацій в банку реалізований під ключ: від випуску, розміщення та до закриття угоди в банку. Термін випуску корпоративних паперів в середньому становить 3 місяці, а оптимальний обсяг - від 10 млн грн. Також крім можливості отримати фінансування, клієнти підтверджують прозорість бізнесу і можливість в майбутньому вийти на IPO. Заявок від бізнесу досить багато і в банку бачать попит на продукт з боку клієнтів.

Також у ТАСКОМБАНКУ розвивають ще один новий напрям – співпраця з КІФ через довірче управління. Ті компанії, які не можуть випустити корпоративні облігації, зможуть скористатися кредитними проектами в інвестиційних фондах. Коли на базі фондів створюються блоки інвесторів, завдяки яким є можливість отримати альтернативне фінансування.

ТАСКОМБАНК - універсальний банк, який динамічно розвивається і постійно розширює свою присутність на українському ринку банківських послуг. Банк заснований в 1989 році і є одним з найбільш досвідчених комерційних банків України. У 2004 році приєднався до Групи "ТАС", яка на сьогодні є однією з найбільших фінансово-промислових груп країни. Посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів. Статутний капітал Банку станом на 1 липня 2021 року становить 1 647 млн грн, а активи — 24 475 млн грн. Прибуток банку за перше півріччя 2021 року - 280 млн грн. Обсяг кредитного портфеля станом на 1 липня 2021 року складає 12 989 млн грн. Банк займає місце у переліку системно важливих банків. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 52