Незалежний, загальнодержавний та об’єктивний - Національний бізнес-рейтинг визначив найкращі підприємства. Але увага! Цьогоріч церемонія відбулася не в Україні. Розширюючи кордони і стандарти десятирічного досвіду, у 2012-му рейтинг приєднався до міжнародної організації - Союзу національних бізнес-рейтингів. Разом із державами Митного Союзу - напередодні дня Росії церемонію провели у Москві, поряд із Кремлем.

Валерій Гіжицький, Президент міжнародного рейтингового Союзу Національних бізнес-рейтингів: "Мы впервые сегодня объединили четыре страны под одной шкалой ранжирования. Объединить национальную шкалу, национальные рейтинги - это колоссальная работа"

Підприємства ранжирують за прибутковістю та ліквідністю. А ще – за масштабами виробництва, оплатою праці та відрахуваннями до держбюджету. Основа - зважені та об’єктивні дані державних служб статиcтики.

Гульнара Хабібрахманова, Голова Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Казахстані: "Деятельность Союза Национальных бизнес-рейтингов позволяет расширить экономическое сотрудничество наших стран - России, Украины, Казахстана и Белоруссии".

Приєднатися до рейтингу престижно, вважають підприємці. Участь, не кажучи про лідерство, - це сигнал для міжнародної бізнес-спільноти, нові ринки та розвиток.

Тетяна Пожарицька, директор ПП "Орхідея", переможець рейтингу "Лідер галузі 2012" в Україні: "Я думаю, это только первый шаг и стремимся только вперед - расти и совершенствоваться"

Торгово-промислова палата Росії зібрала понад 400 представників із країн Митного союзу та України.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4814
Loading...