Розумні автомобілі, які розпізнають інші машини, підказують водію дорогу та підключаються до інтернету. Останні новації автопрому представили на сорок третьому Токійському автосалоні. Левова частка прем’єр - високопрохідні машини. Зокрема сегмент Ес-Ю-Ві. У якому домінують японці.

Осам Масуко, президент Mitsubishi Motors Corporations: " До 2016 року Міцубіші планує щороку інвестувати 80 мільярдів єн у дослідження та інновації. Зокрема, у новітні технології. Люди також прагнуть до поєднання різних характеристик в одному авто. Сегмент SUV (Ес-Ю-Ві) якнайкраще відповідає сучасним запитам".

Серед останніх ноу хау - інтерфейс із сенсорним екраном на весь салон автомобіля.  Це система Тектікал тейбл. Вона матиме вихід в інтернет і допомагатиме, наприклад, формувати маршрут руху. Подібним девайсом оснастили новенький концепт GC- PHEV (Джі-Сі-Пі-Ейч-і-Ві).

Ярослав Вовк, директор із маркетингу "Ніко менеджмент": "То есть автомобили становятся не просто средством передвижения. Автомобили становятся коммуникатором с внешним миром. Таким же гаджетом, которым мы используем в повседневной жизни, как телефон, компьютер и другие".

Новації японці запропонували також у сфері безпеки. Представлені прототипи XR- PHEV(Ікс-Ар-Пі-Ейч-І-Ві), Concept AR (Концепт - ей-ар)  та вищезгаданий GC- PHEV (Джі-Сі-Пі-Ейч-і-Ві) оснастили технологією Ектів Сейфеті Технолоджі. Тобто системою активної безпеки і допомоги водію. Яка дозволяє уникати зіткнень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили mitsubishi токио
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3355
Загрузка...
Загрузка...