Рівно рік тому компанія, що раніше називалася "Мактешим-Аган Україна", змінила назву на "Адама Україна". Зміна назви відбулася в рамках програми злиття більше ніж сорока  корпоративних брендів Makhteshim Agan по всьому світу у єдиний глобальний бренд ADAMA.

Сьогодні, 26 листопада, 2015 року, компанія підводить підсумки діяльності за рік після ребрендингу та оприлюднює результати фінансових звітів компанії ADAMA за три квартали  2015 року.

Президент компанії ADAMA Хен Ліхтенштейн (Chen Lichtenstein) відмічає: "Ми продемонстрували помітне зростання як у третьому кварталі, так і за весь період від початку року до сьогодні: воно становило 9,5% і 6,0% в постійній валютній одиниці за відповідні періоди. Таке зростання здебільшого забезпечувалося активним збільшенням обсягів продажів  на 6.0% і 4.8% у третьому кварталі і за період від початку року відповідно. Всі наші кластери вийшли на стале зростання в місцевих валютах на період від початку року по теперішній час".

За словами Віце-Президента регіону Північна Європа компанії ADAMA доктора Герхарда Алерса глобальне запровадження ребрендингу дало змогу легко ідентифікувати компанію на світовому рівні за єдиним брендом, запровадити нову структуру та диференціювати гібридне портфоліо. Компанія Адама посідає сьоме місце серед провідних світових агрохімічних корпорацій.

В Україні за рік після ребрендингу Адама здійснила агресивний прорив на ринку засобів захисту рослин. Динаміка зростання бізнесу відображена у наступних показниках – доля ринку компанії в Україні зросла майже удвічі: з 5% ринку в 2014 до 9% в 2015, компанія посіла  четверте місце на ринку засобів захисту рослин, впритул наблизившись до "великої" трійки – Сингента, Байер КропСайенс та БАСФ.

Окрім того, що "Адама Україна" є одним з найбільших постачальників засобів захисту рослин на український ринок, підприємство надає клієнтам в Україні низку додаткових послуг та сервісів, серед яких: навчальні заходи для агрономів господарств, надання консультаційного сервісу з питань агрохімічних технологій і застосування засобів захисту рослин, встановлення метеорологічних станцій з моделями попередження захворювань, робота з сільськогосподарською продукцією.

В той час, як економічна ситуація в країні погіршується, група ADAMA активно підтримує сільгоспвиробників в Україні наданням товарних безвідсоткових кредитів. Тільки за 2015 рік загальний рівень кредитування досяг більше 40 млн доларів.

За словами Генерального директора компанії "Адама Україна" Олега Добровольського: "Запуск нового бренду став результативним для України. Позитивна динаміка зростання компанії в Україні зміцнює віру в нас як аграрну компанію та в потенціал нашої держави з боку іноземних інвесторів, незважаючи на тимчасові економічні труднощі. Прозорість, простота та ефективний підхід у веденні бізнесу є головними чинниками, які "Адама Україна" пропагує у щоденній діяльності та взаємодії з бізнес партнерами. Ми будемо і в подальшому підтримувати стратегію зростання за рахунок якісного обслуговування потреб сільгоспвиробників, прагнути не тільки утримувати лідируючі позиції у зазначених напрямках, але і далі розширювати свої можливості".

Про компанію ADAMA

ADAMA Agricultural Solutions – світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.

Компанія надає прості рішення для усієї низки сільськогосподарських процесів за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин.

ADAMA Agricultural Solutions – міжнародна компанія з глибокими історичними витоками, має орієнтований на аграрія підхід до розробки продукту, жорсткі стандарти охорони навколишнього середовища та контролю якості.

ADAMA  Agricultural  Solutions поєднує понад 60-річний досвід у виробництві продуктів для аграрного ринку з перевагами єдиного глобального бренду.

Компанія посідає сьоме місце у списку провідних агрохімічних корпорацій світу.

Українське представництво компанії ADAMA було відкрито в 1999 році та знаходиться у м. Києві за адресою вул. М. Пимоненко, 13, офіс 4А/41, БЦ "Форум Ділове Містечко". На сьогодні компанія налічує 60 співробітників. Представники з продажу засобів захисту рослин компанії зосереджені у Східному, Центральному, Південному та Західному регіонах України.

Ключові факти діяльності ADAMA:

Понад 60 років досвіду.

Хімічне виробництво ADAMA Agan засновано в 1945 році.

Хімічний завод ADAMA Makhteshim засновано в 1952 році.

Штаб-квартира в місті Тель-Авів (Аеропорт-Сіті, Ізраїль). Регіональні штаб-квартири в Європі, Північній Америці та Азії.

Об’єм продажів корпорації за 2014 рік -  3,9 млрд. дол. США

Представництва в більш ніж 120 країнах світу на 6 континентах.

7 глобальних центрів розробки продуктів і 19 виробничих площ (синтез та формуляція).

Загальна кількість працівників перевищує 9100 осіб

Продуктові категорії включають гербіциди, інсектициди, фунгіциди, препарати для протруювання насіння, регулятори росту, а також препарати несільськогосподарського призначення.

В січні 2014 року корпорація анонсувала перехід до нового глобального бренду ADAMA. Перехід розпочався в квітні 2014 зміною назви штаб-квартири корпорації в Ізраїлі.

У жовтні 2014 році ADAMA підписала договір про придбання бізнесу в Китаї, включаючи комерційні і оперативні можливості, сконцентровані у чотирьох організаціях, які належать CNAC.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: адама україна
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2016
Loading...