19 листопада 2013 року компанія "Інтергал-Буд" ввела в експлуатацію дитячий садок, розташований на території житлового комплексу "Яскравий" на перетені вулиць Полярна, Дехтяренка та Майорова.

Уже наступного року двері дитячого садка відкриються для 100 найменших мешканців житлового комплексу та прилеглих будинків.

Світлі, комфортні, по-домашньому затишні приміщення, збудовані з любов'ю і турботою про дітей, приймуть своїх перших вихованців.

На огородженій території дитячого саду встановлені альтанки, гойдалки та ігрові комплекси, територія озеленена і упорядкована. У всіх приміщеннях виконано якісний ремонт, встановлено сантехнічне обладнання.

Компанія "Інтергал - Буд" бере активну участь у соціальних програмах розвитку початкової освіти, створенні умов для навчання майбутніх поколінь і тому передає дитячий садок місту.

Доречі, в жовтні 2013 року компанія ввела в експлуатацію дитячий садочок на 140 місць, розташований на території житлового комплексу "Паркові Озера" по вул. Воскресенській, 7, Дніпровському району.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость детский сад жилой комлекс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1337