Іноземні інвестори пильнують охорону праці. Якщо на підприємстві немає належної безпеки  - грошей не дадуть. Бізнес порахував - через аварії і нещасні випадки виробництво втрачає до третини потенційного прибутку. Тому одна з вимог виходу на ІРО - аудит.

Директор по промисловій  безпеці й охороні праці Полтавський ГЗК Ігор Зінченко: "Если в  компании или на предприятии не решаются эти вопросы, то не будут вкладывать инвестиции в это предприятие"

Аудит з охорони праці проводять страхові експерти Фонду соустрахування від нещасних випадків. Вони відвідують підприємства і вказують роботодавцям на ризики. Приміром, якщо на обладанні оголена кнопка пуску. Або в інструкціях з охорони праці є невідповідності . Тим часом, для дрібного і середнього бізнесу створюють консультаційні центри.  При відділеннях Фонду соцстрахування від нещасних випадків. Один з таких на Рівненщині.Тут кажуть, схема працює.

Іванна Карманюк, начальник відділу організації профілактики ВД ФССНВ у Рівненській області: "Знизилася кількість нещасних випадків із смертельним наслідком, також професійних захворювань. І це сприймається підприємцями легше, як те, що вони приходять і вони щось запитують, а не коли приходить контролюючий орган і перевіряє стан охорони праці"

Саме організаційні недоліки найчастіше зпричиняють травми, кажуть у Фонді.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: безопасность труда
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 783