На просторі СНД діє спільний рейтинг оцінки компаній, що дозволяє розширити економічне співробітництво країн-партнерів. Щороку організатори визначають найкращих серед державних та комунальних підприємств, агрофірм, а також будівельних та торговельних компаній

ПАВЕЛ МАЛИЙ, ТОВ "РУДНИЧІ МАШИНИ": "Мы воспринимаем эту оценку, как независимый взгляд на нас со стороны, что позволяет нам делать выводы и корректировать свое движение в будущем"

Незалежне оцінювання дозволяє дізнатися свою позицію на ринку. Інвестиційну привабливість конкретного підприємства. Обрати надійних бізнес партнерів. Розповідають організатори з Міжнародного рейтингового Союзу Національних бізнес-рейтингів. Який щороку визначає лідерів економіки України, Росії, Казахстану, Білорусі, Азербайджана.

ОЛЕКСАНДР ОСАДЧИЙ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ВО "КИЇВПРИЛАД": "Эта награда нужна для понимания своего места в бизнесе, для понимания рейтинга предприятия и для маркетингового продвижения в дельнейшем для заниятия в рыночной экономике сврего достойного места"

Цьогоріч Союз НБР розпочав перемовини ще з декількома країнами СНД щодо участі в рейтингу. Вже у 2014 році планують підписати угоду про співпрацю з ними. Наступний міжнародний форум відбудеться в березні у Астані.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес рейтинг экономика снг тс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 826
Loading...