На сьогодні ефективне використання земельних ресурсів повинно стати головним пріоритетом проведення аграрної реформи в Україні. Проведення системних змін в агропромисловому комплексі та перетворення його на конкурентноспроможний сектор економіки неможливо без ефективного використання земельних ресурсів. Про це сьогодні кореспонденту інформаційного агентства "Регіональні Новини" повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

"Сьогодні ми розробляємо комплексний підхід до посилення контролю за якісним станом земельних ресурсів, зокрема, щодо якості грунтів сільськогосподарського призначення. Протягом двох десятків років значна частина українських земель виснажувалася недобросовісними ділками, які зацікавлені лише в швидкому збагаченні, а не в збереженні родючості українських чорноземів", - додав Микола Присяжнюк.

"Протягом найближчого часу ми ініціюватимемо посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за псування землі та неефективне її використання. Проте це можливо лише за підтримки з боку усіх органів державної влади, в тому числі й з боку парламенту та правоохоронних органів", - заявив Міністр

Міністр також наголосив на тому, що від ефективності використання земельних ресурсів залежать також і інвестиції у вітчизняний агропромисловий комплекс.

"Перед українськими аграріями та органами влади сьогодні стоїть непросте завдання – сформувати системну державну політику, спрямовану на розвиток агропромислового комплексу. Проте, реформування вітчизняного сільського господарства неможливе без комплексного збереження та відродження грунтів, які є аграрною основою економіки України. На мою думку, головним завданням аграрної реформи є збереження родючості грунтів, які є головним капіталом української економіки", - запевнив Микола Присяжнюк.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина земля аграрная реформа
Источник: regionews.com.ua Просмотров: 1769