Штормові попередження від синоптиків змусили посилити безпеку праці у лісі. Серед перших відреагувала Житомирщина.

Валєнкевич Леонтій, головний лісничий ДП "Городницьке лісове господарство": В лісових масивах дуже багато завищих вітрувальних буреломних дерев, на які ми звертаємо увагу при роботі наших працюючих на лісозаготівлях, відповідно до цього їм і потрібно створювати  і безпечні умови праці.

Лісове господарство у Житомирській області обслуговує 37 тисяч гектарів. Кажуть, від центру до найбільш віддалених ділянок роботи - до 60-шістдесяти кілометрів. Коли вітер вночі розгуляється, вдень у лісі купа напіврозламаних дерев. Працівники перед виїздом проходять посилені інструктажі. Перевірку знаряддя та спецодягу, і лише потім - в наряд. Так намагаються нівелювати основні причини нещасть  - організаційні.

Оримович Віктор, страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Новоград-Волинський Житомирської області: Найтиповішими причинами травмування є низький рівень контролю за станом ведення робіт та охорони праці, організація та виконання робіт з машинами та механізмами, як працівниками, так і керівниками підрозділів.

Навчання з охорони праці фахівці проходять за рахунок Фонду соцстрахування від нещасних вИпадків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: житомир житомирская область безопасность труда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1173