Колір білий з кремовим відтінком, смак солодкий з лагідним присмаком пастеризованого молока, консистенція однорідна. Правильна згущена тягуча, з ложки не крапає, а повільно стікає, а в тих, хто її скуштував, залишає  незабутні враження. В Україні продукт виготовляють за єдиним державним стандартом. Інгредієнти мають бути лише натуральними: молоко, цукор.

Виробники переконують - якісна згущенка в Україні є. Найкращу представляють на міжнародних виставках. Одна з найвпливовіших в Східній Європі та СНД - ПРОДЕКСПО, відбулась  у Москві. 

Андрій Лазаренко, експерт з якості харчових продуктів КНУ ім. Т.Шевченка : " Дегустационный конкурс, который проходит в рамках международной выставки представляет собой  экспертное исследование качества продуктов, которые ведут компании конкуренты и ведущие разработчики в отрясли".

 У Москві Україну представляв Ічнянський  молочно- консервний комбінат. Згущене молоко торгової марки "MamaMilla" завоювало Гран-прі, як "Найкращий продукт 2013". Воно вироблене із сировини найвищого ґатунку на найновітнішому устаткуванні, яким обладнаний комбінат.

Олександр Іванов, генеральний директор компанії "Провіант" : " Все шесть лет наши специалисты трудились над улучшениям качества нашей продукции. Это Гран-при стало достойным подтверждением, что мы действительно качественные производители".

Цього року  у виставці взяли участь представники понад тисячі п'ятисот компаній із сімдесяти країн світу, зокрема з Америки, Канади, Китаю і країн Західної Європи. Молочну промисловість на конкурсі представляли аж  50 компаній. Найкращого виробника дегустаційна комісія обирала кілька днів.

Роман Колядюк, директор з маркетингу та розвитку компанії "Провіант" : " В последнее время в нашей стране звучат мнения, что у нас не качественной продукции. На самом деле это мифы и ситуация выглядит совершенно не так.  Наш комбинат выбрал стратегию: все самое лучшее для людей".

За словами президента групи компаній "Провіант" Валентина  Запорощука, згущенка "MamaMilla" дуже якісна. А Українська продукція здатна завойовувати світові ринки.  Компанія експортує молочні консерви у 38 країн світу. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина качество производители сгущенное молоко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5635