В Україні обрали найкращі підприємства року. Конкурс на першість - серйозний. Організатори кажуть, рейтинг заохочує підприємства працювати краще і прозоріше.

Валерій Гіжицький, голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні:

 Національний бізнес-рейтинг - це комплексна рейтингова програма, яка протягом восьми років ранжує підприємства України різних форм власності за фактичними показниками фінансової звітності, які вони подають до державних органів статистики України".

Наповнення держскарбниці, створення нових робочих місць та впровадження новітніх технологій - за цими критеріями обирали найкращі підприємства України. 

Валерій Гіжицький, голова оргкомітету національного бізнес-рейтингу в Україні : " Кращі підприємства визначаються виключно на основі  цифр, які підприємство зазначає у  декларації про свої доходи, збитки і прибутки. Чим більші прибутки підприємства, тим вище його місце у рейтингу. Підприємства з меншими прибутками займають нижчі місця".

Церемонію провели у Торгово-промисловій палаті України. Найкращих оцінювали в номінаціях "Лідер галузі", "Агропідприємство року", "Державне" та "Комунальне підприємство року", "Експортер" та "Імпортер року". Приорітетні критерії - прибутковість і ліквідність бізнесу, масштаби виробництва, оплата праці. Загалом для комплексної оцінки підприємства  було задіяно понад 50 різних соціально-економічних показників.

Євген Заіграєв, директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ "Універсал Банк": " Сегодня как раз то мероприятие, которое позволяет нам всем познакомиться. Позволяет отметить тех, кто был лучшим в 2012 году. Результат - это усилие коллектива. Коллектив -  это сотни, а иногда и тысячи человек.   Труд всех этих людей воплощается в признании".

Святкова церемонія, концерт. Запрошені зірки вітали найкращих піснями.  Національне бізнес-рейтингування в Україні проводять із 2002 року за підтримки Торгово-промислової палати України, редакції міжнародного каталогу "Торгово-промислова Україна" та інформаційно-аналітичної агенції "Статінформконсалтинг".  Офіційний партнер – ПАТ "Універсал банк".

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина предприятия награды
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3437