Видання "Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» провело дослідження, за результатами якого визначили ТОП-200 найбільших компаній-платників податків на українському паливному ринку. Згідно з інформацією рейтинга, ПП “Укрпалетсистем”, що працює під брендом UPG і розвиває одну з найдинамічніших мереж АЗК в Україні,  увійшла у п’ятірку найбільших платників податків у паливно-енергетичній галузі за підсумками 2020 року.

Згідно звіту компанії за 2020 рік, Всеукраїнська мережа АЗК UPG сплатила 115,4 млн грн ПДВ, 80,7 млн грн ЄСВ,  78, 4 млн грн ПДФО та 24 млн грн податку на прибуток.

ТОП-5 платників податків в галузі ТЕК виглядають наступним чином:

― АТ "Концерн "Галнафтогаз».

― "Альянс Холдинг», яка займається гуртовою реалізацією пального.

― ТОВ "ОККО Рітейл».

―  ТОВ "Вест Петрол Маркет».

―  ПП "Укрпалетсистем» (мережа АЗК UPG).

До зазначеної в рейтингу суми податкових платежів для кожної із компаній-учасників входить податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб і військовий збір, податок на додану вартість і податки на майно.

Важливо: у рейтинг не було включено державну "Укрнафту», оскільки неможливо виділити в структурі сплачених нею податків частину, яка припадає на роздрібну торгівлю пальним.

Довідка

UPG    найдинамічніша мережа АЗК на ринку паливного рітейлу.

UPG реалізує винятково високоякісне пальне, яке постачається відразу із заводу-виробника та не містить жодних присадок та домішок. А високе октанове число досягається завдяки модернізованому заводському обладнанню. Компанія здійснює постійний контроль за дотриманням всіх необхідних норм та правил транспортування та зберігання пального на всіх етапах.

Власників авто із сучасними двигунами приємно здивує потенціал надзвичайно потужного брендового пального upg100. Це флагманський продукт мережі з високим октановим числом, яке досягається за рахунок особливостей виробництва бензину.

Рух і енергія    головні рушії компанії. На сьогодні мережа АЗК UPG налічує 73 об’єкти у 17 областях України та стрімко розвивається далі винятково за рахунок власних інвестицій.

Компанія розвінчує всі шаблони, щодо звичайних АЗК, пропонуючи клієнтам ультрасучасні підходи до сервісу, зокрема,  комфортні умови перебування для всієї сім’ї (дитячі вмивальники,  ігрові зони, сповивальні столики, місця для підзарядок). Вже до кінця року на UPG будуть встановлені стаціонарні зарядні станції для електромобілів.

Крім того, UPG активно впроваджує програму лояльності UPGgood та відкриває на своїх АЗК ресторани Vivo Cafe. У Vivo Cafe професійна команда кухарів готує з-під ножа, використовуючи свіжі інгредієнти.

Автозаправні комплекси UPG належать українському підприємству "Укрпалетсистем". Підприємство також володіє одним з найбільших парків бензовозів в Україні та має власні нафтобази у різних регіонах для зручності та оперативної логістики.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 149